Dr. Panda, Teach Me

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • LisansÜcretli - 5.49 TL
  • Boyut47 MB
  • Sürüm4.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciTribePlay
Dr. Panda bu oyunad çocuklarınızın karşısına başarılı bir öğretmen olarak çıkıyor.

Eğitici oyun bulmakta zorlanan anne ve babalar bu oyun tam da sizin aradığınız özelliklere sahip. Kaliteli, güvenilir ve tamamen eğitici. Çocuklarınızı eğlendirirken öğreten geliştirici özelliğe sahip bu program çocuğunuza uygun. Dr Panda'nın diğer tüm oyunları gibi bu oyunu da tamamen eğitici. Bir öğretmen olan panda öğrencilerini toplar ve öğretmeye başlar. Tam bir okul havasında öğretme işlemi gerçekleşmese de panda doğanın her yerindeki canlıları öğrencilerine öğretmek için elinden gelenin en iyisini yapar.

Çocuğunuz bu oyunu oynarken hem Panda'nın öğrettiği hayvan isimlerini öğrenecek hem de öğretmenlik ile ilgili aklında fikirler oluşacak. Bu oyun sayesinde çocuğunuz okula ile ilgili kafasında oluşan soru işaretlerine ve sahip olduğu korkuyu çok kolay bir şekilde yenecektir. Siz de çocuğunuza bu konuda yardımcı olmak ve onun için son derece önemli olan bu dönemde onun böyle faydalı oyunlar ile ilgilenmesini istiyorsanız bu oyunu mutlaka ona hediye etmelisiniz.

İleri de öğretmen olmayı düşünen çocuğunuz için aklında fikir oluşması ve bu konudaki korkularını sonlandırması için özel olarak üretilmiş olan bu oyun sayesinde çocuğunuz son derece başarılı birisi olacaktır. Öğretmenlerin kıymetini ve mesleğin güzel yönlerini öğrenecek olan çocuğunuzun ufku genişleyecektir. Siz de bu oyuna sahip olmak istiyorsanız hemen indir butonuna basmanız yeterli. 

Dr. Panda, Teach Me indir